KIOSK Destekli Hasta Tanıma ve Yönlendirme

kiosk-healthcare-solutiıns

 

 

TıpPlus Kiosk Sistemi hastaların istediği poliklinikten ve doktordan sıra numarası almasını. SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve Yeşilkart hastaların provizyon işlemlerinin yapılmasını sağlar…

KIOSK’lar hastanenizin logosu ile kişiselleştirilmektedir.

TıpPlus Kiosk Sistemi sayesinde Hastalarınız bankolarda uzayıp giden kuyruklarda beklemeden kendi kayıtlarını kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Bu şekilde Hastaneye gelen hastalarınız tüm işlemlerini Kiosk cihazı üzerinden gerçekleştirebilirler.

Hastanelerinizin işleyişine göre TıpPlus Kiosk Sistemi ile giriş yapacak hasta kapasitesini belirleyebiliriz. Örneğin: 12.06.2007 tarihinde TıpPlus Kiosk Sistemi ile saat 08:00 ile 12:00 arası 15 hasta, saat 13:00 ile 16:00 arası 15 hasta alınabilir, Hasta Kabul yada Poliklinik 30 hasta alabilir şeklinde kota belirleyebiliriz. Belirlediğimiz kapasite ve daha önceden kayıt yaptıranların sayısı ekranımızda görünmektedir. Kapasite aşıldığı zaman ilgili poliklinik ve servisler pasif hale gelecektir.

TıpPlus Kiosk sistemi ile hasta aynı gün içerisinde aynı polikliniğe ikinci defa giriş yaptığı zaman uyarı mesajı alacaktır ve kaydı ikinci defa yapamayacaktır.

TıpPlus Kiosk Sistemi ile ilgili yapılan tüm poliklinik, servis ve randevu işlemleri, TıpPlus Kiosk modülü altında ayrı listeler halinde tutulmaktadır. Dolayısıyla poliklinikten işlem yapıldığı zaman hastanın TıpPlus Kiosk Sistemi ile hastaneye başvurduğu kolaylıkla görülebilir ve ilgili istatistik ve raporlamalara ulaşılabilir.

Raporlama veya İstatistik tarih, saat, yaş aralığı, kadın/erkek vb kriterler baz alınarak alınabilir.